Zaznacz stronę

Projektujemy, organizujemy, obsługujemy każdy event. Od przyjęcia okolicznościowego, przez wesele, po imprezę firmową

Chcesz zorganizować przyjęcie, konferencję, imprezę firmową, a nie wiesz jak się do tego zabrać?

Nie chcesz tracić czasu i zasobów ludzkich na szukanie miejsca, rozmowy z podwykonawcami, dopinanie szczegółów?

Boisz się, że nie wszystko będzie tak jak to sobie wymarzyłeś?

Ręka Boga zadba o wszystko! In God We Trust!

u

Czym się zajmujemy?

Kompleksowe przygotowanie, organizacja, obsługa eventów (przyjęcia okolicznościowe, konferencje, imprezy firmowe, wesela). Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze wesel, przyjęć rodzinnych, imprez firmowych.

 Catering! Nasi doświadczeni kucharze przygotują dla Was przepyszne menu.

Dobór, kontakt, negocjacje i koordynowanie pracy podwykonawców niezbędnych do realizacji (muzyka, fotografia, animacja, florystyka)

Nadzór i obsługa realizacji. Posiadamy zespół niezbędny do przygotowania i obsługi imprez. Nie tylko od strony zarządzania, ale również od strony wykonawczej.

Kim jesteśmy?

Grupą przyjaciół, rodziną. Pasjonatami gastronomii z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wśród nas są Event Manager, Wedding Planner, Kierownik Gastronomii, Szefowie kuchni, Kelnerzy, Barmani, Florysta, Fotograf, Artyści.

Co nas wyróżnia?

Do naszych realizacji podchodzimy kompleksowo. Nic nie zostawiamy losowi. Nie ograniczamy się do samego planowania, koordynacji i kontroli, ale czynnie bierzemy udział. Posiadamy zgrany, doświadczony zespół, który uczestniczy na każdym etapie realizacji od przygotowań po pożegnanie ostatniego gościa.

Imprezy firmowe

Poświęćcie swój cenny czas i zasoby ludzkie na to na czym znacie się najlepiej, a organizację szkolenia, konferencji, imprezy integracyjnej czy firmowego jubileuszu zostawcie nam. Mamy doświadczenie w organizacji szkoleń połączonych z firmową integracją. Podobno czasu nie można kupić… Czyżby?

 

Dowiedz się więcej

Ślub i wesele

Robimy wszystko, żeby spełnić marzenie pary o idealnym Weselu. Oferujemy współpracę na każdym etapie organizacji uroczystości ślubno – weselnych. Planujemy, przygotowujemy i koordynujemy uroczystości w najdrobniejszych szczegółach i z pasją do tworzenia pięknych wspomnień.

Dowiedz się więcej

Przyjęcia rodzinne

Tworzymy dla Was ciepłe i rodzinne przyjęcie. W przepięknej scenerii. Tak, aby każdy z Waszych gości poczuł się wspaniale od najmłodszego pokolenia po seniora. Chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze organizowane przez nas powodują, że więzy rodzinne są silniejsze.

Skontaktuj się z nami

Imprezy tematyczne

Chcecie się pobawić na jednej z naszych imprez? Chcecie, żebyśmy zorganizowali dla Was imprezę? Sylwester, Andrzejki, Karnawał, Studniówka czy stylizowana impreza? Zapraszamy na nasze realizacje lub do kontaktu

Skontaktuj się z nami

Catering

Przygotujemy dla Was przepyszne menu na każdy rodzaj przyjęcia. Finger food na konferencje, bankiety, szkolenia. Pełne menu na imprezę okolicznościową. Wspólne gotowanie w ramach integracji firmowej lub live cooking na Waszej imprezie.

Dowiedz się więcej

Obsługa imprez

Jaka powinna być profesjonalna obsługa? Dyskretna, zawsze uśmiechnięta, potrafiącą się zintegrować z gośćmi, zawsze pomocna i pełna zaangażowania. Nasza ekipa to nie przypadkowe osoby. Razem współpracujemy od lat. Potrzebujesz naszego wsparcia przy evencie?

Skontaktuj się z nami

Wnajem dekoracji

Jeżeli szukasz inspiracji, dekoracji po to, aby stworzyć niepowtarzalny klimat swojego przyjęcia skorzystaj z naszego wsparcia. Pomożemy dobrać niezbędne elementy wspierając się naszymi zasobami i nie tylko.

Dowiedz się więcej

Zapytaj o więcej

Jesteśmy dostępni dla was!

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług lub zarezerwować spotkanie z naszym zespołem.

Zapraszamy również do wypełnienia poniższego Brief’u aby łatwiej nam było porozmawiać o szczegółach twojego przyjęcia.

Zadzwoń

nr telefonu …….