Zaznacz stronę

Zorganizujemy perfekcyjnie skrojony event

Dziękujemy że odwiedziłeś naszą stronę. Będzie nam niezmiernie miło i przyjemnie uczestniczyć przy organizacji Waszego wymarzonego przyjęcia. Poniżej kilka słów o tym w czym możemy Wam pomóc i jak to zorganizujemy, aby osiągnąć pełnię zadowolenia

Projekt i koncepcja eventu
Wybór miejsca eventu oraz bazy noclegowej
Wybór menu, dodatkowy catering
Oprawa muzyczna
Oprawa fotograficzna i video
Oprawa florystyczna
Kompleksowa dekoracja sali i pleneru
Projekt i oprawa świetlenia
Zarządzanie gośćmi i zaproszenia
Wybór dodatkowych atrakcji dla gości
Transport, logistyka, wynajem aut
Wybór wizażystów i fryzjerów
Przegląd umów i negocjacje z podwykonawcami
Tworzenie i pilnowanie budżetu
Scenariusz i koordynacja eventu
Obsługa eventu

Wasze oczekiwania

Organizacja idealnego eventu to scalenie  na pozór prostych elementów w jedną, niepowtarzalną całość. Ogrom Waszych oczekiwań, pomysłów połączona z dużą ilością inspiracji, dostępnych na rynku usługodawców oraz produktów, które można wykorzystać przy realizacji może spędzać sen z powiek. Poświećcie swój cenny czas dla bliskich, a my na siebie weźmiemy ciężar.

Dokładnie badamy Wasze potrzeby i oczekiwania, Waszą wizję i marzenia, estetykę, budżet. Te informacje w połączeniu z naszą wiedzą są podwalinami do zaprojektowania idealnego eventu.

Stworzymy dla Ciebie szczegółowy projekt, a następnie przeprowadzimy Cię przez niego krok po kroku, umożliwiając Tobie relaks i zabawę. Zredukujemy do minimum stres, wykażemy się oszczędnością Waszego cennego czasu i pieniędzy. Dzięki temu skupicie się wyłącznie na swoich potrzebach, na najbliższych  i dobrej zabawie.

Projekt i Planowanie

Opracujemy dla Ciebie szczegółowy projekt całego wydarzenia. Dobierzemy miejsce, podwykonawców, menu, dekoracje. Wszystkie ustalenia, oczekiwania przelejemy na papier, przygotujemy wizualizację. Przygotujemy harmonogramy realizacji w oparciu o koordynację wszystkich elementów, etapów eventu. Pracujemy na aplikacjach on-line, Google Dysk, Excel. Tworzymy jedno miejsce z wszystkimi dokumentami dedykowane i dostępne dla Was 24/7

Realizacja

W przeddzień przyjęcia wdrażamy cały projekt w życie. Przygotowujemy i koordynujemy prace podwykonawców oraz dbamy o każdy szczegół. W dniu eventu jesteśmy z Wami od wczesnych godziny porannych do późnych godzin nocnych. Dbamy o każdy punkt naszego wspólnie stworzonego projektu.

WIEMY, ŻE TEN DZIEŃ BĘDZIE IDEALNY!

Zapraszamy na rozmowę przy kawie i ciastku.

Opowiemy jak pracujemy i co możemy dla Was przygotować.

 

 Wypełnij Brief lub Zadzwoń

Zaplanuj z nami!

Zadzwoń!

729 803 721

Napisz do Nas

[email protected]